Kalendář
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ||||||
| 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
| 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
| 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
| 30 |
Nově - Videogalerie
Pokud jste v posledních dnech zabrouzdali na naše stránky, jistě jste si všimli nového odkazu, který je pod novinkami a vede do Videogalerie. V této sekci se budou postupně - tak jak počasí a čas dovolí, objevovat videa z našeho penzionu i okolní krajiny.
Videogalerie
V této sekci najdete videa, ve kterých Vám představíme náš penzion a okolní krajinu, místa, která doporučujeme navštívit a pokud se nám to podaří, budete zde moci shlédnout také reportáže ze zajímavých akcí, které se v Českém ráji pořádají každoročně a na které se budete moci podívat i Vy.
Představíme Vám na nich okolní památky, přírodní zajímavosti.. Zároveň budou ve fotogalerii příbývat fotografie z Českého ráje. Stejně jako vinárna, tak i cukrárna už jen čeká na dokončení. Co nevidět tam přibyde nábytek, který se právě vyrábí, osadí se strojem na výrobu lahodné zmrzliny a chladicími boxy.. hned, jak to bude možné, přineseme Vám fotografie.
Exteriér
Interiér
Plány
Videa ke stažení
| exteriér.30MB | exteriér.10MB | interiér.30MB | interiér.10MB | plány.10MB |
|---|---|---|---|---|
![]() | ![]() | ![]() |
pokud se Vám video nezačne stahovat po kliknutí na příslušnou kamerku, klikněte na ni pravým tlačítkem myši a vyberte položku "Uložit cíl jako (InternetExplorer), Uložit odkaz jako (FireFox), Uložit cíl odkazu jako (Opera)"
Tvorba videa: Michal Srna - http://srna.info
Fotografie vinárny
V sekci fotogalerie si můžete ode dneška prohlédnout dvě nové fotografie vinárny, kterou pro Vás dokončujeme.
Na obou fotografiích vidíte bar vinárny (za barem budou v regálech uložena vína) s houpačkami místo barových stoliček
a část schodiště, kterým se dolů sestupuje z prvního patra. Po pravé straně od schodiště (když vstupujete) budou stolky a lavice pro posezení u vína, každý stolek s osvětlením. Celá vinárnička je samozřejmě větrána, je umístěna vlastně pod úrovní země, takže tam bude v létě příjemné chladno - tak, jak tomu má ve správné vinárně být. Budeme do ní chtít umístit i menší hifi soupravu s reproduktory, abyste se cítili u vína v doprovodu hudby opravdu příjemně.
Novinky
Zima 2011 / 2012
Vážení hosté, rádi bychom Vám poděkovali za přízeň, kterou jste nám v letošní sezóně věnovali a informovali Vás o uzavření penzionu přes zimní měsíce, tzn. od listopadu do března, kdy pro Vás budeme penzion připravovat na další sezonu. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit opět na jaře.

Délka pobytu u nás
Vážení hosté, dovolujeme si Vás informovat, že od letošní sezóny nabízíme ubytování pouze od dvou nocí a více. Děkujeme za pochopení
Ceny pro rok 2011
Ceny ubytování v našem penzionu zůstanou v roce 2011 na loňské úrovni. Již nyní tedy můžete své letní či jarrní pobyty rezervovat za nezměněnou cenu..
Zimní provoz 2011
V zimních měsících roku 2011 (leden, únor) je náš penzion uzavřen. Opětovné otevření pro Vás, naše klienty, bude záležet na příchodu jara a pěkného počasí...
WiFi
V našem penzionu můžete nyní využít zdarma bezdrátového připojení k internetové síti.






